Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/0/6/06a2d89f-9413-4c4c-b53d-229e92c3410e/artio.sk/web/system/database/mysql.php on line 6
Doprava tovaru

Doprava tovaru

Doprava tovaru

Tovar zasielame v rámci celej SR prostredníctvom kuriérskej služby Toptrans alebo Schenker na adresu dodania určenú zákazníkom v prijatej objednávke. Cena za prepravu tovaru je stanovená podľa hmotnosti a objemu a je závislá od cenníka prepravcu, pričom vybaráme najlacnejšiu možnú variantu podľa konkrétnej zásielky. Cena prepravy je účtovaná samostatne a je vrátane poistenia prepravovaného tovaru, balné neúčtujeme. V prípade platby na dobierku je potrebné počítať s poplatkom účtovaným prepravnými spoločnosťami vo výške 1 € (bez DPH). V prípade Vášho záujmu je možné po dohode zaslať tovar aj prostredníctvom Slovenskej pošty.

Upozornenie!

Tovar je bezpečne zabalený v krabici a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru je kupujúci povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a úplnosť zásielky a túto potvrdiť na prepravnom liste. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, kupujúci je povinný bez prevzatia zásielky ihneď kontaktovať predávajúceho. Odporúčame taktiež spísať s kuriérom protokol o poškodení, resp. neúplnosti dopravenej zásielky. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú akceptované.