Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/0/6/06a2d89f-9413-4c4c-b53d-229e92c3410e/artio.sk/web/system/database/mysql.php on line 6
Podmienky partnera

Podmienky partnera

Podmienky partnera

Odporúčame Vám prečítať si najskôr informácie o našom partnerskom programe, až potom sa zaregistrovať.

Registrácia do "Partnerského programu" spoločnosti artio s.r.o. je bezplatná. Každý, kto sa chce stať partnerom musí odsúhlasiť „Podmienky partnera“. Spolupráca sa uzatvára na dobu neurčitú a môže ju zrušit ktorákoľvek partnerská strana. V prípade, že budete chcieť ukončiť partnerstvo, stačí ak nám pošlete správu s návrhom o jeho ukončení. Následne Vás budeme kontaktovať pre potvrdenie Vašej požiadavky, až potom sa Vaše partnerstvo odstráni zo systému. V prípade ukončenia spolupráce z našej strany dostanete informačný e-mail o zrušení Vašej registrácie v partnerskom programe. Vyhradzujeme si právo kontrolovať partnerské stránky a ukončiť spoluprácu v prípade porušenia akéhokoľvek bodu podmienok partnerskej spolupráce.

Pre vytvorenie Vášho účtu pre partnerský program je nutné zadať všetky požadované kolónky v registračnom formulári.

Aktuálna výška partnerskej provízie je vo výške 2% z uskutočneného nákupu zákazníka, ktorého privediete na našu stránku. Provízie sú vyplácané dohodou, resp. po dosiahnutí minimálnej výšky určenej pre vyplatenie.

Vami zadané osobné údaje sú chránené zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Žiadne Vaše osobné údaje neposkytujeme tretej strane a ani v budúcnosti (po ukončení partnerského vzťahu) sa tak nestane!

Za registráciu Vám vopred Ďakujeme!